Haber Detayı
11 Haziran 2013 - Salı 11:12 Bu haber 876 kez okundu
 
Başkan Akgül'e Ziyaretçi Akını Sürüyor
Geçtiğimiz Cumartesi günü katıldığı bir düğünde havaya açılan ateş sonucu kolundan yaralanan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ün makamı ziyaretçi akınına uğradı. Rapor ve izin almadan görevine kaldığı yerden devam eden Akgül'ü ziyaret edenler arasında Mamak protokolü, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, belediye çalışanları ve çok sayıda Mamaklı vardı.
Belediye Haberleri Haberi
Başkan Akgül'e Ziyaretçi Akını Sürüyor

Geçtiğimiz Cumartesi günü katıldığı bir düğünde havaya açılan ateş sonucu kolundan yaralanan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ün makamı ziyaretçi akınına uğradı. Rapor ve izin almadan görevine kaldığı yerden devam eden Akgül'ü ziyaret edenler arasında Mamak protokolü, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, belediye çalışanları ve çok sayıda Mamaklı vardı.

Kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten ziyaretçilerine teşekkür eden Akgül, düğünlerde, asker ğurlamalarında, maç sonrası silah atma alışkanlığının artık tamamen bitmesi gerektiğini kaydetti.  Akgül,"Olayın yaşandığı düğünde her tarafta çoluk çocuk yaşlı genç vardı.
Allah korusun daha kötü bir olayla karşılaşabilirdik. Bu olaydan millet olarak herkes ders çıkarmalıyız. Arayan, merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten bütün dostlarıma teşekkür ederim. Sağlık durumum iyi şükürler olsun, programım dâhilinde siz değerli Mamaklılara hizmet etmeye devam edeceğim" dedi.

DÜĞÜN SAHİPLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

cumaartesi günü davetli olduğu düğünde,Düğün sahiplerinden birinin havaya ateş açtığı merminin sekerek koluna isbet etmesi sonucunda yaralanarak tedavi gören Mamak Belediye BaşkanıMesut Akgül yaralanmasına sebep olan Kişilerden de şiaketçi olmadı.

Mamaklılar ve ilçe çalışanları tarafından çok sevilen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'e Yoğun Geçmiş olsun ziyaretlernin devam etmesi bekleniyor.


ABDIULLAH ORTAÇ-MAMAK/ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Geçtiğimiz, Cumartesi, günü, katıldığı, bir, düğünde, havaya, açılan, ateş sonu
Yorumlar
Haber Yazılımı