Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 12:25 Bu haber 852 kez okundu
 
Başkan Yılmaz’dan esnaf ziyaretleri
Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, ilçenin Özgürlük Meydanı ve Ersoylu Caddesi güzergâhında yer alan esnafları ziyaret etti.
Mardin Haberi
Başkan Yılmaz’dan esnaf ziyaretleri

 

Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, ilçenin Özgürlük Meydanı ve Ersoylu Caddesi güzergâhında yer alan esnafları ziyaret etti.

 

Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilber Sulhan, Kızıltepe Belediye Meclis Üyeleri, HDP ve DBP ilçe yönetimi ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

 

Özgürlük Meydanı ve Ersoylu Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Yılmaz ve beraberindekiler, esnaflarla tek tek selamlaşarak sohbet etti. Ziyaretler sırasında istek, temenni ve görüşlerini Başkan Yılmaz’a aktaran esnaflar, halkın seçilmişlerine her zaman destek vereceklerini söyledi. Vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenen   Yılmaz, kendilerine verilen destek için bir kez daha teşekkür etti.

 

Esnaflara belediyenin hizmetleri  ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, belediyeyi devralmadan önce büyük bir borç yükü ve hizmet alamayan bir şehri teslim aldıklarını söyledi. Yılmaz, belediyeye geldikleri günden bu yana ilçenin en önemli caddelerinden Mardin, Urfa, Şahkulubey ve Eski Hastane caddelerindeki yolların yeniden dizayn edilmesi için Mardin Büyükşehir Belediyesi ile görüştüklerini ve bu caddelerin bir an önce yapılması için girişimlerinin sürdüğünü ifade etti.

 

Başkan Yılmaz, kentin tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede ortaya koyacakları projelerle çözüm olacaklarını dile getirdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Başkan, Yılmaz’dan, esnaf, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı