Haber Detayı
01 Haziran 2017 - Perşembe 11:30 Bu haber 1406 kez okundu
 
BAŞKAN ÖZYAVUZ'DAN 13 ŞEHİT İÇİN TAZİYE MESAJI
Şanlıurfa'nın Harran ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz Şırnak’ın Uludere ilçesinde kalkışından kısa bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit düşen 13 asker için bir taziye mesajı yayımladı.
Gündem Haberi
BAŞKAN ÖZYAVUZ'DAN 13  ŞEHİT İÇİN TAZİYE MESAJI

Şanlıurfa'nın Harran ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz  Şırnak’ın Uludere ilçesinde kalkışından kısa bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit düşen 13 asker için bir taziye mesajı yayımladı.

 

Başkan Özyavuz Mesajında;

 

''Vatan sevgisi, milletlerin ve toplumların varlıklarını ve hürriyetlerini, dini inançlarını, şeref ve haysiyetlerini korumayı düşündükleri andan itibaren varola gelmiş Milli bir duygudur. Bir toprak parçasının Vatan olabilmesi için, manevi değerlerle baştan sona örülmüş, tarihi hatıralar ve anıtlarla bezenmiş, şehit kanlarıyla sulanmış olmalıdır. İşte böyle bir toprak parçasının üzerinde Ay-Yıldızlı şanlı Türk Bayrağının dalgalanması, üzerinde yaşayanlar için kutsaldır ve gerçek manada Vatandır.
 
MUHTEREM HARRANLILAR!
 
Vatan insanın namusudur. Elbette ki insan, namusuna karşı haris ve koruyucu olur. Özellikle biz Türklerin, Vatanı çok ve hem de pek çok Azizdir. Atalarımız ve Vatan şehitlerinin kemikleri onun müşfik kucağındadır.
 
Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan'nın; ''İhanet şebekeleri'' nin, şeytanca riyakarlıklarına karşı, Büyük Türk Milletinin daima uyanık olduğunu bilmelerinde fayda vardır. 
 
Vatan sevgisini ruhunda taşımayı Milli bir görev sayan Türk Milleti; Ay-Yildızlı Şanlı Türk Bayrağı daima göklerde dalgalanacaktır ilkesiyle, birlik ve beraberliğimiz vazgeçilmez Milli duygularımızdandır. 
 
Milli bütünlüğümüzü bozma hayalinde olanlar, Türk'ün şecaatı ve İslam'ın imanı ile yoğrulan bizlerde en mukaddes emanet sancak olmuştur ve ebediyen böyle olacaktır. 15 Temmuz da, nasıl ki, Cenab-ı Allah FETÖ Terör örgütünün belasını verdiyse, tüm Vatan hainlerinin de, Allah, belasını verecektir inşallah.
 
 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
 
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağının göklerde dalgalanması için hayatlarını feda eden Kahraman Mehmetçik, Emniyet mensuplarını ve cümle Vatan Şehitlerimizi Rahmetle, Gazileri minnetle anar, Hasta ve Yaralılara acil şifalar dilerim.
 
Mehmet ÖZYAVUZ
(Kıbrıs Gazisi)
Harran Belediye Başkanı''Dedi.
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: BAŞKAN, ÖZYAVUZ'DAN, 13, , ŞEHİT, İÇİN, TAZİYE, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı