Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 16:03 Bu haber 2316 kez okundu
 
ASKERLERDEN ŞANLIURFA İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından gelen heyet tarafından ziyaret edildi.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
 ASKERLERDEN ŞANLIURFA İPEKYOL  GENÇLİK MERKEZİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından gelen heyet tarafından ziyaret edildi.

 

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Şanlıurfa İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Geçtiğimiz günlerde İpekyol Gençlik Merkezi ve Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi gençleri ve çalışanları olarak Fırat Kalkanı Harekâtı’nın sona ermesinden sonra Afrin’e yönelik başlayan harekâtta terör örgütü PKK’nın Suriye uzantısı YPG’nin bölgeden temizlenmesi için Suriye’de bulunan kahraman askerlerimize moral vermek, onların yanında olduğumuzu htirmek adına Reyhanlı sınırına gittik, bir kısım askerlerimizle yüz yüze görüşme fırsatımız oldu. Gençlerimizin yazdığı mektupları askerlere ulaştırmak adına komutanlarımıza elden teslim ettik. Bugünde askerlerimiz ve komutanlarımızdan bizlere geri dönüş oldu. Askerlerimiz ve komutanlarımız bu çalışmalarımız karşısında Gençlik merkezimizi ziyaret ederek teşekkür belgesini bizlere takdim etmeleri bizleri onurlandırmıştır.  Gençlik olarak her zaman askerlerimizin yanındayız. Allah vatanımıza, milletimize, bayrağımıza ve devletimizin her daim yardımcısı olsun. Dedi.

 

İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Gençlerimize sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda hizmet ederek bilinçlenmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında milli ve manevi değerler noktasında da çalışmalarımız bulunmaktadır. Özellikle gençlerimizin vatanına, milletine, devletine ve bayrağına bağlı, topluma faydalı, zararlı alışkanlıklardan uzak, iyi ve örnek bir gençlik yetiştirmeye katkıda bulunmaya çalışıyoruz, bu kapsamda tüm gençleri gençlik merkezlerimize davet ediyorum dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ŞANLIURFA

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , ASKERLERDEN, ŞANLIURFA, İPEKYOL, , GENÇLİK, MERKEZİNE, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı