Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 11:24 Bu haber 2123 kez okundu
 
ARTUKLU İLÇESİNDE GÖREV YAPAN LİSE VE ORTAOKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ
Artuklu ilçesin de görev yapan lise ve ortaokul müdürleri Artuklu Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda bir araya geldi.
Mardin Haberi
ARTUKLU İLÇESİNDE GÖREV YAPAN LİSE VE ORTAOKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTIDA  BİR ARAYA GELDİ

Artuklu ilçesin de görev yapan lise ve ortaokul müdürleri   Artuklu Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda bir araya geldi.

 

 Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI,   2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene başı hazırlık çalışmaları, merkezi sınav sonuçlarının istatistiki bilgilerinin değerlendirilmesi amacıyla ortaöğretim merkezi sınav sisteminin uygulandığı okulların müdürleri ile Artuklu ilçesi Halk Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.   

 

 Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI  toplantıda yaptığı konuşmasında , "Hayatımızda aileden sonra ve en önemli basamak okuldur. Okul bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran ve bizleri geleceğe ilişkin hedeflerimize ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. Topluma yön veren, insanlığı yücelten, hayatı anlamlandıran bir etkinlik olan eğitim; bireyin, toplumun ve insanlığın geleceği için son derece değerlidir. Okul müdürleri ulaşılabilir, şeffaf, adaletli ve hoşgörülü olmalıdır. Bu eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına, sizlerin şahsında tüm öğretmenlerimize hayırlı ve uğurlu bir yıl olmasını temenni ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/ARTUKLU

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ARTUKLU, İLÇESİNDE, GÖREV, YAPAN, LİSE, VE, ORTAOKUL, MÜDÜRLERİ, TOPLANTIDA, , BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı