Haber Detayı
04 Temmuz 2017 - Salı 13:02 Bu haber 912 kez okundu
 
ANKARA JOLLY JOKER'DE YAŞAR KONSERİ
Türk pop müziğinin güçlü sesi Yaşar, "Armada Jolly Joker Yaz Konserleri" kapsamında 8 Temmuz’da hayranlarıyla buluşuyor.
Magazin Haberi
ANKARA JOLLY JOKER'DE  YAŞAR KONSERİ

Türk pop müziğinin güçlü sesi Yaşar, "Armada Jolly Joker Yaz Konserleri" kapsamında 8 Temmuz’da hayranlarıyla buluşuyor.

Besteci, şair ve yorumcu Yaşar; müziğe değer veren dostları için sevilen şarkılarını seslendirecek! 

Müzik kariyerine 1996 yılında çıkardığı "Divane" albümüyle Altın Plak alarak hızlı bir giriş yapan Yaşar, 1998’de yayımlanan "Esirinim" ve 2002’de yayımlanan "Masal" albümleriyle üç milyonun üzerinde albüm satışı gerçekleştirerek "kalmaya geldim" dediği müzik piyasasındaki kalıcılığını ispatladı.

Sanatçı, şarkı yazarı, şair, yorumcu kimliği ve muhteşem sahne performanslarıyla 90’lı ve 2000’li yılların en büyük isimlerinden biri oldu. Daha sonra sırasıyla "Sevdiğim Şarkılar", "Hatırla", "Sevda Sinemalarda", "Dem", "Eski Yazlar" albümlerini yayımlayan Yaşar, 14 albüme de yorumcu olarak katkıda bulundu. 

Armada Jolly Joker Yaz Konserleri" kapsamında Armada AVM'de gerçekleşecek Yaşar konseri 8 Temmuz Cumartesi günü Armada Jolly Joker'de olacak ve  kapılar saat 20.00'de açılacak.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER:ABDULLAH ORTAÇ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANKARA, JOLLY, JOKER'DE, , YAŞAR, KONSERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı