Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 13:38 Bu haber 3819 kez okundu
 
AK PARTİ GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI TOPLANTISI MARDİN’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AK Parti Gençlik Kolları Başkanları Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı Mardin’de gerçekleştirildi.
Mardin Haberi
AK PARTİ GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE  GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI  TOPLANTISI MARDİN’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Gençlik Kolları Başkanları Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı Mardin’de gerçekleştirildi. 

 

AK Parti Gençlik Kolları Başkanları Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Furkan Leventoğlu, Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Hasan Murat Öz ve Mardin İl koordinatörü Furkan Ufuk’un katılımlarıyla Mardin’de gerçekleştirildi.

 

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, illerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili genel durum değerlendirmesi yapıldı.

 

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan bölge toplantısına ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Aralarında Mardin’in de bulunduğu Şanlıurfa, Kilis, Diyarbakır, Batman, Siirt, Şırnak, Gaziantep ve Adıyaman illerini kapsayan bölge toplantısını Mardin’de gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Öncelikle bu tarz toplantıların Mardin’de yapılıyor olması şehrimizin tanıtımına büyük katkılar sunmaktadır. Bu açıdan AK Parti Genel Merkezimize ve katılımcılara teşekkür ediyorum”. 

 

İl Gençlik Kolları Başkanı Özkan, “Toplantıda İllerimizin genel durumunu ve genç potansiyeli ele alarak, ilerisi için yapılacak çalışmalarımızı derleme imkanı bulduk.  Bizler özellikle gençliğin potansiyeline ve gücüne önem vererek hareket etmeye çalışıyoruz. Çünkü her geçen gün artan genç potansiyeline sahip bir ülkeyiz. Bu potansiyeli en uygun şekilde değerlendirmek ve gençliğimizin önünü açmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. İnşallah toplantıdan çıkardığımız analiz ve programları en kısa zamanda hayata geçirerek hedeflerimize ulaşmaya çalışacağız. Toplantıya katılım sağlayan tüm başkanlarımıza ve bizlere olan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen İl Başkanımız Sayın Faruk Kılıç’a teşekkür ediyorum”.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, GÜNEYDOĞU, ANADOLU, BÖLGE, , GENÇLİK, KOLLARI, BAŞKANLARI, , TOPLANTISI, MARDİN’DE, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı