Haber Detayı
26 Haziran 2013 - Çarşamba 21:14 Bu haber 917 kez okundu
 
ABD BÜYÜKELÇİSİ RİCARDİONE BATMAN'DA...
ABD Ankara Büyükelçisi ve eşi Dr. Ricciardone Batman şehrine giderek Batman Vali Vekili ve Batman Belediye Başkan Vekilini makamında ziyaret etti.
Türk Dünyasından Haberler Haberi
ABD  BÜYÜKELÇİSİ RİCARDİONE BATMAN'DA...

ABD Ankara Büyükelçisi  ve eşi Dr. Ricciardone Batman şehrine giderek Batman Vali Vekili ve Batman Belediye Başkan Vekilini makamında ziyaret etti.

ABD BüyükelçiSİ  ve eşi Dr. Ricciardone Batman şehrine giderek burada Vali Vekili ve Belediye Başkan Vekilini ziyaret ettiler, değişim programı mezunlarıyla öğle yemeğibüyükelçi ve eşi  yeni İşçi Kadın Kafesinde Türk kahvesi içmenin keyfine yaşadılar. Büyükelçi ve Dr. Ricciardone daha sonra tarihi Hasankeyf şehrini, Hasankeyf konusunda uzman olan Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam, Hasankeyf Kaymakamı Ceyhun Dilşad Taşkın ve Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ile birlikte gezdi. büyükelçi ve Eşi Daha Sonra  Diyarbakır’a giderek Belediye Başkanı’nı ziyaret edecek, şehir surlarının bir kısmını görmek ve yerel iş liderleriyle akşam yemeği yiyecek olan Büyükelçi ve Eşi Diyarbakırda geceyi Geçirecek.


ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ABD, Ankara, Büyükelçisi, , eşi, Dr, Ricciardone, Batman, şehrine, giderek, Batm
Yorumlar
Haber Yazılımı