Haber Detayı
05 Ocak 2016 - Salı 19:03 Bu haber 3262 kez okundu
 
ABD'Lİ ÖĞRETMEN 37 ÖĞRENCİSİ İLE İLİŞKİ YAŞADI
ABD’de bir kadın öğretmen, öğrencilerine tecavüzden 555 yıl hapis cezası alabilir.
Dünya Haberi
ABD'Lİ ÖĞRETMEN 37 ÖĞRENCİSİ İLE İLİŞKİ YAŞADI

ABD’de bir kadın öğretmen, öğrencilerine tecavüzden 555 yıl hapis cezası alabilir. 
555 YIL HAPİS CEZASI ALABİLİR

Bild gazetesinin haberinde 30 yaşındaki ingilizce öğretmeni Jennifer Christine Fichter‘in 37 küçük yaştaki çocuğa tecavüz suçlamasından, her tecavüz için 15 yıl hapis cezası alırsa, toplam 555 yıl hapse mahkum edilebileceği yer aldı.

"ARABADA YAPARDIK"

Lakeland’daki „Central Florida Aerospace Academy“de görev yapan Fichter’in bir yıl önce en az üç erkek öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği için görevine son verilmişti. 17 yaşındaki bir öğrenci verdiği ifadede ilişkilerinin  Kasım 2013’de başladığını söylerken “hep arabaya gider, orada yapardık“ dedi. Öğrenci, en az 20-30 kez öğretmeniyle beraber olduğunu ifadesinde söyledi. Öğrencilerinden hamile kalan öğretmenin, çocuğu da aldırdığı iddianamede yer aldı.

17 yaşındaki öğrencinin ailesinin ilişkiyi fark etmesiyle ortaya çıkan tecavüz olayı, diğer kurbanların polise baş vurmasıyla büyüdü. Öğrencileriyle ilişkiye meraklı 30 yaşındaki bayan öğretmenin ömür boyu hapis cezası alması tehlikesi olduğuna dikkati çekilerek, mahkeme kararının 2 Temmuz’da açıklanacağı haberde yer aldı.

 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ABD'Lİ, ÖĞRETMEN, 37, ÖĞRENCİSİ, İLE, İLİŞKİ, YAŞADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı