Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 22:34 Bu haber 347 kez okundu
 
ABD Adana Konsolosluğundan,Mardin Büyükşehir Belediyesine ziyaret
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Mardin Büyükşehir Belediyesine ziyarette bulundu.
Mardin Haberi
ABD Adana Konsolosluğundan,Mardin Büyükşehir Belediyesine ziyaret

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Mardin Büyükşehir Belediyesine  ziyarette bulundu.

 

Türk ve Altındağ, ABD Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Konsolos Ekonomi Müdürü Kara Babrowski ve beraberindekileri kapıda karşıladıktan sonra makamda ağırladı.

 

Mardin Büükşejhir Belediye BaşkanI Ahmet Türk, Konsolos Baez ve beraberindekileri Mardin’de görmekten dolayı memnun olduğunu belirtti.

 

Heyete teşekkür eden Türk, “Bu bizim için büyük bir mutluluk. Bu süreç bizim için çok önemli bir süreç. Bu süreçte oturup tartışmak, konuşmak güzel bir şey. Yaşanan süreçten sonra düşüncelerimizi aktarabilmemiz ve böyle bir diyalog oluşturmaktan dolayı da mutluyuz.” dedi.

 

Konsolos Baez, yaptığı konuşmada, üçüncü defadır Mardin’e geldiğini belirtti.  

 

Başkan Ahmet Türk’ün tekrar Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik eden Baez, “Siz, Büyükşehir Belediyesi Başkanı olarak seçildikten sonra tekrar gelip sizleri ziyaret etmem, çok hoşuma gitti. Bu ziyareti kabul ettiğiniz için çok teşekkür eder görevinizde başarılar dilerim.” diye belirtti. 

 

Heyet görüşmenin ardından, Büyükşehir Belediyesinden ayrıldı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ABD, Adana, Konsolosluğundan,Mardin, Büyükşehir, Belediyesine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı