Haber Detayı
01 Temmuz 2013 - Pazartesi 10:34 Bu haber 2186 kez okundu
 
CPP, TÜRKİYE’NİN EN İYİ 12 İŞVERENİ ARASINDA
Modern Yaşam Destek Pazarının lider ismi ve Türkiye’deki operasyonlarını 7 yıldır sürdüren İngiltere merkezli CPP Türkiye, Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2013 araştırmasında 50-500 kategorisinde ilk 12 şirket arasına girerek önemli bir başarıya imza attı.
Mardin Haberi
 CPP, TÜRKİYE’NİN EN İYİ 12 İŞVERENİ ARASINDA

Modern Yaşam Destek Pazarının lider ismi ve Türkiye’deki operasyonlarını  7 yıldır sürdüren  İngiltere merkezli CPP Türkiye,  Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2013  araştırmasında 50-500 kategorisinde ilk 12 şirket arasına girerek önemli bir başarıya imza attı.

 

 Dünyada 49 ülkede faaliyet gösteren ve bulunduğu her ülkede en iyi işverenleri seçen Great Place to Work® Enstitüsünün yapmış olduğu Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2013 araştırma sonuçları Capital ve Kariyer.net medya işbirlikleri ile  sahiplerini buldu.  19 Haziran 2013 tarihinde, İstanbul'da düzenlenen  görkemli bir gala ile ilan edilen sonuçlara gore CPP, Türkiye’nin en iyi 12 işvereni arasında gösterildi. 

Türkiye’nin en iyi iş verenleri sıralaması, Takım Ruhu, Gurur, Hakkaniyet, Saygı ve Güven başlıklarında  ve şirket çalışanlarının cevaplandırdığı, Trust(Güven) Index© anketi sonuçları ile İK Yönetimine sorulan ve IK politiları ile uygulamalarının cevaplandırıldığı Culture Audit© (İşyeri Kültürü) analizlerinin ortalaması sonucunda yapılan değerlendirmeye göre belirlenirken, CPP Türkiye %94 gibi yüksek bir Güven Index oranı  ile bu listede yer almaya hak kazandı.

 Bu sonuçlardan son derece gurur duyduklarını belirten CPP Türkiye Ülke Müdürü Dr. Selnur Güzel CPP’nin İnsan Kaynakları vizyonunun “önce mutlu çalışanlar, sonra mutlu müşteriler ve  bunun sonucu olarak sürdürülebilir finansal başarı” olduğunun altını çizerek bu felsefenin sonuçlarının Great Place to Work® Enstitü gibi uluslararası ve bağımsız bir kuruluş tarafından tescil edilmesinden son derece mutluluk duyduklarını ifade etti.

 Türkiye’deki faaliyetlerini 7 yıldır sürdüren CPP Türkiye banka, sigorta ve telekom şirketlerinin çözüm ortağı olarak modern hayatın karmaşık yönleri ile başa çıkmada yardımcı olan Kart Koruma Planı, Ticari Kart Koruma Planı, ID Safe-Kimliğim Güvende, Mobil Ödeme Koruma Planı ve Seyahatim Güvende gibi ürünler sunuyor. Finans ve telekom sektörü müşterilerine ilişkin geliştirdiği bu  ürünlere ait telesatış hizmetlerini ise aynı zamanda 120 kişilik kendi çağrı merkezi üzerinden gerçekleştiriyor.

 

CPP Hakkında;

 “Müşteriye hizmetle geçen 30 yıl...”

CPP, dünya genelinde 30 yılı aşkın süredir Modern Yaşam Destek Hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya genelinde, 16 ülkede , 300’ün üzerinde iş ortağı ile 11 milyonun üzerinde müşterisi bulunuyor. Güçlü bir birikim ve deneyime sahip olan CPP, Londra Borsası’na kote bir şirket olarak insanlara modern yaşamın karmaşık yönleri ile başa çıkmada yardımcı olurken Kart Koruma Planı, ID Safe başta, Mobil Ödeme Koruma Planı gibi müşterilerinin kredi kartı, kimlik, pasaport, ehliyet, gibi önemli belgeleri ve ayrıca kişisel kimlik bilgilerinin korunması ve mobil güvenliği için sigorta ve asistans hizmetleri içeren ürünler sunuyor.

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Modern, Yaşam, Destek, Pazarının, lider, ismi, Türkiye’deki, operasyonlarını, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı