Haber Detayı
06 Temmuz 2013 - Cumartesi 18:59 Bu haber 4584 kez okundu
 
Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar Klibi Kral Tv’de
Ankara’nın sevilen sanatçılarından Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar klibi Kral Tv’de yayınlanmaya başladı.
Turizm Haberi
            Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar Klibi Kral Tv’de

Ankara’nın sevilen sanatçılarından Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar klibi Kral Tv’de yayınlanmaya başladı.Delisin albümüyle adını kısa zamanda hemen duyuran müzik piyasasının yeni seslerinden Çiğdem Doğan’ın ilk klibi Garip Naçar Kral Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamasıyla birlikte kısa zamanda Garip Naçar’a Çiğdem Doğan’ın sevenleri oldukça büyük ilgi göstermeye başladı.

Sözü ve müziği Merih Gül’e ait olan müzik yönetmenliğini Ali Rıza Kayacı’nın yaptığı ‘’Garip Naçar’isimli esere çekilen albümünün ilk klibinin yönetmeni Cumali Çöp daha önce Linet,Elif Karlı,Of Aman Lanan,Aslı Hünel,Niran Ünsal,ve pek çok ünlü sanatçının da klibinin yönetmenliğini yapmış olup müzik piyasasının yeni isimlerinden Çiğdem Doğan’ın da Garip Naçar isimli klibinin yönetmenliğini üstlendi.

CUMALİ Çöp'ün yönettiği klibin çekimleri 11 saat sürerken İstanbul’da gerçekleşen çekimlerde 15 kişilik bir kadro görev aldı. Garip Naçar isimli klibin prodüksiyonluğunu Erkan Nas üstlendi.Çiğdem Doğan Delisin albümünün ilk klibi Garip Naçar’a gösterilen ilgiden memnun olduğunu ve Ramazan ayında ikinci klibinin çekimlerinin de başlanacağına ve kısa sürede bu klibinde sevenleri ile buluşacağının müjdesini verdi.

 

ESTERGON KARAGÖZ

ARTUKLU HABER-MAGAZİN MÜDÜRÜ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Ankara’nın, sevilen, sanatçılarından, Çiğdem, Doğan’ın, Garip, Naçar, klibi, Kra
Haberin Videosu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
            Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar Klibi Kral Tv’de
            Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar Klibi Kral Tv’de
            Çiğdem Doğan’ın Garip Naçar Klibi Kral Tv’de
Yorumlar
Haber Yazılımı