Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 21:15 Bu haber 2029 kez okundu
 
7 YAŞINDAKİ İKRANUR TİRSİ KAYIP
Giresun iline bağlı Bulancak ilçesi İcilli köyünde dün akşam saat 17.00 sıralarında evinin yakınında arkadaşları ile oyun oynarken kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den haber alınamıyor.
Yaşam Haberi
7 YAŞINDAKİ İKRANUR  TİRSİ KAYIP

 Giresun iline bağlı Bulancak ilçesi İcilli köyünde dün akşam saat  17.00 sıralarında evinin yakınında arkadaşları ile oyun oynarken kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den haber alınamıyor.

 

Oyun oynadığı arkadaşlarının İkranur'un kaybolduğunu ailesine bildirmesi üzerine,Ailesi Jandarmaya haber vererek kızlarının bulunmasını istedi.Nazlı ve Serdar Tirsi'nin  7 yaşındaki kızları İkranur'un çevrede otlayan Büyükbaş hayvanları sevmek için yanlarna gittği  ve geri dönmemesi nedeniyle oyun oynadığı arkadaşları tarafından ailesine haber verildiği ,ailesinin kızları İkranur Tirsi'yi  bulmak üzere çevrede arama yaptığı ve kızlarını bulamaması nedeniyle de Jandarma ekiplerine haber vermesinin ardından köye gelen Jandarma,AFAD ve AKUT Ekipleri tarafından arama çalışması başlatıldığı öğrenildi.

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

Dün gece geç saatlere kadar arama çaluışmalarının sürdürüldüğü sonuç alınmaması üzerine de bu sabah  günün ilk ışıkları ile beraber yeniden arama çalışmalarına başlandığı ve şu ana kadar 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin izine rastlanmadığı bildirildi.

 

7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin kaybolması nedeniyle perişan olduklarını belirten  babası Serdar Tirsi kızını bulanların veya görenlerin 0536 599 97 05 telefona   yada jandarmaya haber vermelerini istedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

 

ARTUKLU HABER AJANSI-GİRESUN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: 7, YAŞINDAKİ, İKRANUR, , TİRSİ, KAYIP,
Yorumlar
Haber Yazılımı