Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 20:53 Bu haber 7566 kez okundu
 
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI DALIŞ YAPARAK KUTLADILAR
Yurt-Saglik Sen Genel Başkan yardımcısı ve Yurt Sağlık Sen üyeleri Muğla Fethiye de dalış yaparak 30 Ağustos zafer Bayramını deniz dibinde bayrak açarak kutladı.
Gündem Haberi
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI DALIŞ YAPARAK KUTLADILAR

Yurt-Saglik Sen Genel Başkan yardımcısı ve Yurt  Sağlık Sen üyeleri Muğla Fethiye de dalış yaparak 30 Ağustos zafer Bayramını deniz dibinde bayrak açarak kutladı.

 

Yurt Sağlık Sen basın bürosundan yapılan açıklamada Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlayan kurtuluş mücadelesi Türk ulusunun inancıyla birleşerek 30 Ağustos 1922 yılında büyük bir zafere dönüşmüştür. Bu zaferle, sadece vatan toprakları düşmandan kurtarılmamış, ulusumuzun bağımsızlık ve özgürlüğü tüm dünyaya duyurulmuştur.


Bu büyük zaferin yıldönümünde, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşlarını, vatanın bütünlüğü ve Yüce Türk Milleti’nin bağımsızlığı uğruna hayatlarını feda eden, kanlarıyla bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz denildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: 30, AĞUSTOS, ZAFER, BAYRAMINI, DALIŞ, YAPARAK, KUTLADILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı