Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 12:47 Bu haber 797 kez okundu
 
27. KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ BAŞLIYOR
Gençlik Haberleri Haberi
27. KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ BAŞLIYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gençlerin gelişimi için ücretsiz olarak düzenlenen Kariyer Eğitim Günleri 1 Aralık Cumartesi günü başlıyor. 4 hafta sürecek programda; alanında öncü akademisyenler, uzmanlar ve özel sektör temsilcileri gençlere kişisel gelişim eğitimleri verecek. Gençlerin geleceğine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Eğitim Günleri’nin 27.’si 1 Aralık Cumartesi günü yapılacak ilk program ile başlıyor. Kariyer Eğitim Günleriʹnde 4 hafta boyunca her Cumartesi; iş hayatı ve sosyal yaşam için alanında öncü uzmanlar, akademisyenler ve özel sektör temsilcileri farklı konularla üniversite sonrasında gençlerin kariyerlerine ışık tutacak sunumlar yapacak. Program sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

ALANINDA UZMAN EĞİTMENLER KATILIYOR
27. Kariyer Eğitim Günleri Anadolu Yakasıʹnda İBB Kadıköy 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonuʹnda; Avrupa Yakasıʹnda ise İBB Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkeziʹnde eş zamanlı olarak yapılacak. Eğitim programları kapsamında alanında uzman eğitmen ve akademisyenler;
• Kariyer Planlaması ve Sınavlar
• CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri
• İş Hayatında Başarı Adımları
• Gelecekte Mimar Liderlik
• Sosyal Medya ve Yapay Zeka
• İş Hayatında İmaj ve Giyinme Kuralları
konu başlıklarında gençlere eğitimler verecek. Ayrıca teknoloji, giyim, elektronik, iletişim, gıda ve sinema gibi sektörlerin önde gelen firmalarının yöneticileri Kariyer Eğitim Günleri’nde gençlerle buluşacak ve iş hayatına dair önemli sunumlar gerçekleştirecek.

İLK HAFTA EĞİTİMLERİNDE İŞ HAYATINDAN İPUÇLARI VERECEK
27. Kariyer Eğitim Günleriʹnin ilk haftasında, Kariyer Planlaması ve Sınavlar konusunda Eğitmen ve Yaşam Koçu Kadir Koç, CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri konusunda Kariyer Uzmanı Haluk Tatar, İş Hayatında Başarı Adımları ile Mucit ve Eczacı Ataman Özbay gençlerle birlikte olacak.
Kaynak: Editör:
Etiketler: 27., KARİYER, EĞİTİM, GÜNLERİ, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı