Haber Detayı
17 Şubat 2018 - Cumartesi 17:22 Bu haber 1430 kez okundu
 
Sıradışı İmam Şükrü Şahin’den Bir İlk Daha..
İstanbul'un en büyük ilçesi Ümraniye Hacı Ömer Karagül Camii'nde görev yapan Şükrü Şahin deyim yerindeyse gerçekten sıradışı bir imam.
Gündem Haberi
Sıradışı İmam Şükrü Şahin’den  Bir İlk Daha..

 

İstanbul'un en büyük ilçesi Ümraniye Hacı Ömer Karagül Camii'nde görev yapan Şükrü Şahin deyim yerindeyse gerçekten sıradışı bir imam.
  
Son üç yıldır tüm Türkiye'ye yayılan camilerdeki gençlik merkezlerini ilk olarak açan kişi olarak tanıdığımız Şahin, aynı zamanda bir Sendikada üst düzey yetkili, Cemaatinin birçoğunun ilahiyat hocalarından olduğu bildiğimiz Şahin’in Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a olan yakınlığıyla da bilinir.

Camisini adeta bir eğitim Kampüsüne dönüştüren sıra dışı imam,  Yemekhanesi, okuma salonları, Ingilizce, Arapça dil eğitimi, Dini ve güncel konularda sohbetleri, konferansları ile dolu dolu bir camiide faaliyet gösteriyor.
 
Ömer Karagül cami İmamı Şükrü Şahin; Özellikle madde bağımlılığına bir şekilde bulaşmış ve evsiz çocuklarımızı içinde oldukları bu karanlıktan, rabbim inde yardımıyla

 Aydınlığa kavuşturmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hafta sonları bir araya gelip, hem dinimizin emrettiklerini hem de güncel konularda karşılıklı istişarelerde bulunup, ileriki yaşlarında daha faydalı bireyler olabilmeleri adına İngilizce ve Arapça dil becerini kazandırmaya çalışıyoruz. dedi

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Sıradışı, İmam, Şükrü, Şahin’den, , Bir, İlk, Daha..,
Yorumlar
Haber Yazılımı