301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 00:45 Bu haber 2363 kez okundu
 
MEMUR MAAŞLARI 13 HAZİRAN TARİHİNDE ÖDENECEK
Maliye Bakanı Naci Akbal imzası ile Haziran aylıklarının ödenmesi konulu Genelge ile 15 Haziran da ödenmesi gereken Haziran ayı maaşlarının Bayram öncesinde 13 Haziran tarihinde ödenecek.
Kamudan Haberler Haberi
MEMUR MAAŞLARI 13 HAZİRAN TARİHİNDE ÖDENECEK

Maliye Bakanı Naci Akbal imzası ile Haziran aylıklarının ödenmesi konulu Genelge ile 15 Haziran da ödenmesi gereken Haziran ayı maaşlarının  Bayram öncesinde 13 Haziran tarihinde ödenecek.

 

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Valiliği'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, kamu görevlilerinin ayın 15'inde maaşlarını aldıklarını anımsattı.

Haziran ayı maaşlarının ayın 15'i itibarıyla Ramazan Bayramı'nın birinci gününe geldiğini ifade eden Ağbal, şöyle konuştu:

"Bugün bütün bakanlıklara, kamu kurum ve kuruluşlarına bir genelge gönderdim. Dolayısıyla bütün kamu görevlilerimiz, memurlarımız, sözleşmeli personel, işçi ve diğer statülerde çalışan bütün personelimiz, ister bakanlıklarda çalışsınlar, ister belediyelerde, ister il özel idarelerinde, bütün kamuda çalışan kardeşlerimizin maaşları 13 Haziran'da hesaplarına yatacak. Dolayısıyla bayrama girmeden, mübarek Ramazan Bayramı'na girmeden bütün kamu görevlilerimiz de maaşlarını, aylıklarını almış olacak."Dedi

 

İşte Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından İmzalanan Genelge.

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MEMUR, MAAŞLARI, 13, HAZİRAN, TARİHİNDE, ÖDENECEK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı