301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 23:19 Bu haber 13293 kez okundu
 
MARDİN’DE 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN SESSİZ KAHRAMANLARI
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinde Ak Parti Mardin’den 27.Dönem aday adaylarından Meyso Gökçen ÇAĞIR Milletvekili Aday listesine giremediği halde seçim çalışmaları sırasında Mahalle,mahalle köy,köy dolaşıp halkına dokunmayı, halkın teveccühünü kazanmayı başaran bir Dava kadını oldu.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
        MARDİN’DE 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN SESSİZ KAHRAMANLARI

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinde Ak Parti Mardin’den 27.Dönem aday adaylarından     Meyso Gökçen  ÇAĞIR    Milletvekili Aday listesine giremediği halde   seçim çalışmaları sırasında Mahalle,mahalle köy,köy dolaşıp   halkına dokunmayı, halkın teveccühünü kazanmayı başaran bir Dava kadını oldu.

 

Meyso Gökçen Çağır ,  Mardin Merkez, ve neredeyse Mardin’in tüm İlçelerini ve köylerini gezerek mensubu olduğu  Partisi için vatandaştan destek istedi. Meyso Gökçen Çağır bazıları gibi, kırgınlık ve Küskünlük yapmadan Partisine ve davasına  hizmet etti.

 

Ak Parti’den 24,25,26 ve 27. dönemlerde 4 kez  Milletvekili  aday adayı olmasına rağmen ,Partisi tarafından aday gösterilmediği  halde  Partisine Sadakat ve feraseti sağlam bir duruş ile konumunu belirleyerek gittiği her yerde yalnız değilsiniz çaresiz hiçdeğilsiniz deyip, vatandaşın sorunlarını yazıp çizip, insan ayrımını yapmadan vatandaşın sorunlarını, gerekli mercilere ulaştırıp halkına hizmet etmeyi başardı.

 

Bazı siyasilerin sadece göstermelik çalışmalar yürüttüğü seçim döneminde,yüreğini ve parti sevdasını önde tutarak,yürekten çalışmalar yürüten ve vatandaşla kucaklaşan Meyso gökçen Çağır,gittiği her yerde coşku ile sevgi ile saygı ile karşılandı.  

 

Meyso Gökçen Çağır tam anlamıyla 24 Haziran seçimlerinin Mardin'de mücadele eden sessiz kahramanlarından biri olarak örnek çalışmaları ile gönüllerde yer almasını bildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , , , , , , , , MARDİN’DE, 24, HAZİRAN, SEÇİMLERİNİN, SESSİZ, KAHRAMANLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı