301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 14:40 Bu haber 682 kez okundu
 
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI
Aroma sponsorluğunda Akseki’de gerçekleştirilen Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonası, 9 Haziran Cumartesi günü . U20 ve büyüklerde yoğun bir katılımla 205 sporcu yarıştığı şampiyonada Mardin Büyükşehir Belediyesi Atletizm Takımı büyük başarı elde etti. Genç Erkeklerde (U-20) takım olarak Birincilik kürsüsüne çıkarak önemli bir başarıya imza attı.
- Haberi
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Aroma sponsorluğunda Akseki’de gerçekleştirilen  Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonası, 9 Haziran Cumartesi günü . U20 ve büyüklerde yoğun bir katılımla 205 sporcu yarıştığı şampiyonada Mardin Büyükşehir Belediyesi Atletizm Takımı büyük başarı elde etti. Genç Erkeklerde (U-20) takım olarak Birincilik kürsüsüne çıkarak önemli bir başarıya imza attı.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Genç Erkeklerde (U-20) takım olarak birinci olarak, Birincilik kürsüsünde kendine yer buldu. Akseki’deki Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonası , U20 yaş grubunda 5.200 metre, büyüklerde ise 10.400 metrelik mesafede yapılan yarışmalarda Büyük Erkeklerde de çok iyi bir yarışma çıkaran Mardin Büyükşehir Belediyesi   Atletleri   2. Olarak kürsüye çıktı. Ferdi sıralamada çok iyi bir yarışma çıkaran Ahmet ALKANOĞLU da  1 Temmuz 2018 tarihinde Makedonya'da yapılacak olan Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonasında hem Mardin'i  hemde Milli Takımı ı temsil etme hakkı kazandı.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Atletizm takımı Antrenörü Muhammed Çekin  yarışma sonrası yaptığı yazılı açıklamada;

 

''Bu yarışmalarda başarılı sonuçlar elde etmemizde büyük katkıları olan Mardin Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Mustafa YAMAN' a, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Sayın Hadi Çomaktekin'e sonsuz şükranlarımızı sunarım. Ayrıca takımın başarısında her zaman katkıları büyük olan Atletizm Antrenörleri Emre Demirat,Alkanoğlu, İ.Halil Erkan ve Rıdvan Kahraman' a teşekkür ederim. Ve başarılarına başarı katan Yüzde yüz yerli atlerimizi de canı gönülden kutluyorum.Dedi.


 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYESİ, ATLETİZM, TAKIMINDAN, BÜYÜK, BAŞARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı