Haber Detayı
08 Kasım 2016 - Salı 07:33 Bu haber 2386 kez okundu
 
ELİF BUSE DOĞAN VE NUSRET YILMAZ'DAN MUHTEŞEM PERFORMANS
Türkülerin prensesi Elif Buse Doğan, TRT Müzik'te Dün canlı olarak yayılnanan ‘‘Aşk İçin’’ isimli programı ile TRT Müzik ekranın da sevenleriyle buluştu.
- Haberi
ELİF BUSE DOĞAN VE NUSRET YILMAZ'DAN MUHTEŞEM PERFORMANS

Türkülerin prensesi Elif Buse Doğan, TRT Müzik'te Dün canlı olarak yayılnanan    ‘‘Aşk İçin’’ isimli programı ile TRT Müzik ekranın da sevenleriyle buluştu.

 

Trt Radyosu sanat müziği ses sanatçısı Nusret Yılmaz ile birlikte sunduğu ilk  programda, bir türkü bir şarkı formatıyla pazartesi gecelerinin vazgeçilmesi olmaya aday ''AŞK İÇİN'' seyircilerden tam not aldı.

 

Elif Buse Doğan'ın ilk Televizyon Programı olan ''Aşk İçin''TRT Müzik'te her pazartesi saat 22.30'da başlayacak.Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği aynı programda buluştu, Nusret Yılmaz ve Elif Buse Doğan, en sevilen şarkıları, birbirinden güzel türküleri sevenleri için seslendirdiği Program değişik Formatı ve Nusret Yılmaz  ve  Elif Buse Doğan'ın sempatik tavırları ile  izleyenlerden tam not aldı.

 

Anadolu'nun zengin türkü deryası içinde izleyenleri yolculuğa çıkaran Elif Buse Doğan ve Türk müziğinin zengin içeriğini bizlere sunan Nusret Yılmaz ''Aşk İçin'' de  izleyenleri ekran başında adeta mest etti..Sunucuların birbirine uyumları,seslendirdikleri Türkü ve Şarkılarla ekran başındakileri kendinden geçiren Elif Buse Doğan ve Nusret Yılmaz Performanları ile herkesi kendine hayran bıraktılar.

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELİF, BUSE, DOĞAN, VE, NUSRET, YILMAZ'DAN, MUHTEŞEM, PERFORMANS, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı