301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 17:43 Bu haber 357 kez okundu
 
Başkan Yılmaz Hemşire ve Eczacılara karanfil dağıttı
Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe’deki devlet ve özel hastanelerinde çalışan hemşire ve eczacılara karanfil dağıttı.
Mardin Haberi
 Başkan Yılmaz Hemşire ve Eczacılara karanfil dağıttı

Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe’deki devlet ve özel hastanelerinde çalışan hemşire  ve eczacılara karanfil dağıttı.

 

Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Timur ve Belediye Meclis Üyeleri, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Kızıltepe’de bulunan devlet ve özel hastanelerini ziyaret etti. Eşbaşkan Yılmaz, Hemşireler Haftası kapsamında hastanelerde çalışan hemşirelerin günlerini kutlayarak, çalışan hemşirelere karanfil dağıttı.  Eşbaşkan Yılmaz ve belediye meclis üyeleri, hastanede acil ve hasta bakım servisini dolaşarak, hemşirelere görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. Eşbaşkan Yılmaz, hastanede tedavi gören vatandaşları da ziyaret ederek, acil şifa dileklerinde bulundu. 

 

Özel hastane yetkilileri ise, Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve belediye meclis üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

Başkan Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri, daha sonra hastane caddesinde bulunan eczanelere de ziyarette bulundu. Eşbaşkan Yılmaz, 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü kapsamında eczanelere yaptığı ziyaret sırasında tüm eczacılara karanfiller dağıtarak, günlerini kutladı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , Başkan, Yılmaz, Hemşire, ve, Eczacılara, karanfil, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı