Haber Detayı
18 Ekim 2013 - Cuma 18:41 Bu haber 1513 kez okundu
 
AK Parti Keçiören’de Bayramlaşma coşkusu
Ak Parti Keçiören ilçe Başkanı,Bülent Yağmur, “Bayramın bereketini ve rahmetini hep birlikte yaşadık”dedi.
Siyaset Haberi
AK Parti Keçiören’de Bayramlaşma coşkusu

Ak Parti Keçiören ilçe Başkanı,Bülent Yağmur, “Bayramın bereketini ve rahmetini hep birlikte yaşadık”dedi.

AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma törenlerinde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Bayramlaşmalara AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Av. Bülent Yağmur, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti İlçe Başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve Keçiörenliler katıldılar.

AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Av. Bülent Yağmur, “Bu toprakların ruhunda barış vardır. Bu toprakların mayasında kardeşlik vardır, dayanışma vardır. Hepimiz müşterek bir vatan toprağı üzerinde yaşıyor; müşterek bir inancı paylaşıyor, müşterek bir kaderi yaşıyoruz. ” dedi. Yağmur yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Keçiören, Türkiye’nin en büyük ilçesidir. Bu bizim için gurur verici bir durumdur. AK Parti Keçiören ilçe başkanlığı olarak da bu gururu şimdiye kadar girdiğimiz tüm seçimlerde yüksek oranlarda oy olarak yaşadık. İnanıyorum ki, önümüzdeki yerel seçimlerde de başarımızı artırarak tekrarlayacağız.

Keçiören, bunca büyüklüğüne rağmen bir huzur adasıdır. Başbakanımız bile bu özelliğimizden dolayı ilçemizi ikamet etmeyi tercih etmiştir. Şimdi bize düşen bu güzellikleri devam ettirmektir.”

AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığından temsilciler AK Parti Genel Merkez ve Ankara İl Başkanlığındaki bayramlaşmalara da katıldılar.

 

 

ABDULLAH ORTAÇ-ANKARA/KEÇİÖREN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Ak, Parti, Keçiören, ilçe, BaşkanıBülent, Yağmur, “Bayramın, bereketini, rahmeti
Yorumlar
--orta bloklar sağ bitiş -->
Haber Yazılımı