301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 23:16 Bu haber 2831 kez okundu
 
Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Kösen’den Ramazan Bayramı mesajı
AK Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Kösen’den Ramazan Bayramı mesajı

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen,  Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

27.dönem Mardin Milletvekili adayı İbrahim Kösen , Milli ve manevi değerlerin güzelliğinin en derinden hissedildiği, kırgınlık ve küskünlüklerin, kin ve nefretin bir kenara bırakıldığı, coşku ve hasret dolu kucaklaşmaların yaşandığı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.

 

İbrahim Kösen mesajında, "Hem toplumsal yaşamımızda hem de İslam Alemi olarak bizler için önemli ve kutsal olan bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir.

 

Millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak, iyiye ve güzele yönelmeli, hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak kucaklaşabilmeliyiz. Tüm Müslümanlar, kıymetli milletimiz ve Mardinli hemşerilerimiz, gençlerimiz, büyüklerimiz, küçüklerimiz, hürmeti, cömertliği, ikramda bulunmayı, fedakârlığı, paylaşmayı ve başkasının mutluluğu ile mutlu olabilmeyi bu özel günlerde daha bir hissederek yaşamaktadır. Bayram ve bayrama ait geleneklerin canlı tutulması bu açıdan çok önemlidir" ifadelerini kullandı.


 
Türk milletinin 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı’nı destekleyerek iki bayramı birden yaşayacağını ifade eden İbrahim Kösen mesajında, "Hem Ramazan Bayramı’nın hem de ülkemizde yapılacak seçimlerin heyecanı içerisindeyiz. Eminim ki milletimiz, 16 yıldır büyük fedakarlık ve özveriyle ülkemizin her bir tarafına sayısız hizmetler yapmış AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na önceki seçimlerden de daha yüksek bir oy oranıyla destek vermeye devam edecektir. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 24 Haziran’da kazanacağımız zafer, hem içerideki hem de dışarıdaki hainlere vurulacak en ağır darbe olur. İnşallah kazanacağımız bu zaferle de 24 Haziran’da iki bayramı birden yaşarız" dedi.


Kösen mesajında, "Bu duygu ve düşüncelerle tüm Müslümanların, aziz milletimizin ve Mardinli hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla tebrik ediyor, aziz milletimize, İslam Alemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum"dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN  

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Ak, Parti, Mardin, Milletvekili, Adayı, Kösen’den, Ramazan, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı