301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 23:48 Bu haber 3604 kez okundu
 
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
27 dönem Mardin milletvekili adayı İbrahim Kösen Kızıltepe Movapark salonda 2 bin kişiye iftar yemeği verdi.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ

27 dönem Mardin milletvekili adayı  İbrahim Kösen  Kızıltepe Movapark salonda 2 bin kişiye  iftar yemeği verdi.

 

Ak Parti Mardin  İl ,ilçe yöneticileri ,gençlik kolları ,kadın kolları,  belediye encümenleri STK  ve oda başkanları  kanaat önderleri ,muhtarlar ve yerel basın yöneticilerinin  katıldığı muhteşem iftar yemeğine ilgi yoğun oldu.

 

Salon kapısında Misafirleri karşılayan ve tek tek elini sıkan Ak Parti Mardin Milletevkili adaı İbrahim Kösen,konukları ile  yakından ilgilendi.

 

Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri ve Ak Parti Mardin Milletvekili adaylarının da katıldığı iftar yemeğinde konuşan Ak Parti Mardin Milletvekili adayı İbrahim Kösen konuşmasında:''Rabbimizin izni ve sizlerin desteğiyle Milletvekili olduğumda bu genç kardeşinizin Mardinimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için gecesini gündüzüne kattığını hep beraber göreceksiniz''Dedi. 

 

İbrahim Kösen konuşmasında şunları söyledi:

 

''Bu güzel iftar akşamında, bu kardeşlik sofrasında sizlerle birlikte olmaktan çok büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade ederek sözlerime başlıyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz, Şeref verdiniz.

 

Hepimizin bildiği gibi Ramazan ayı bizler, Müslümanlar için ayrı bir anlam da ifade ediyor. Kardeşliğin, paylaşmanın, birlikteliğin ve hoşgörünün ayı olan bu mübarek ayıda yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Bu güzel ayda bir yandan dinimiz için ibadet ederken, diğer yandan çok yoğun bir tempoyla seçim çalışması yaparak memleketimiz için çok önemli bir tarih olan 24 Haziran’a hazırlanıyoruz. Şimdiye kadarki çalışmamızda sizlerin, hemşerilerimin çok yoğun bir teveccühü ile karşılandık. Bu sebeple hepinize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ediyorum.

 

 

Bildiğiniz üzere 24 Hazirandan sonra ülkemiz başkanlık sistemiyle idare edilecek. Ve bu yeni sistemle ülkemiz daha hızlı, daha güçlü ve daha verimli bir şekilde yönetilecektir. Tabi ki 24 Haziranda, ilk turda bu işin mimarı, lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da hepimizin Cumhur Reisi olacaktır.  Bizim burada üzerimize düşen, Cumhurbaşkanımızın alacağı oy kadar partimizin de oy almasını sağlayabilmektir. Özellikle ilk defa iki aday gösterilen Kızıltepemizde elde edeceğimiz başarı hizmet olarak memleketimize geri dönecektir. Bunun içinde desteğinize ve duanıza ihtiyacımız vardır.

 

Rabbimizin izni ve sizlerin desteğiyle Milletvekili olduğumda bu genç kardeşinizin Mardinimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için gecesini gündüzüne kattığını hep beraber göreceksiniz inşallah. Öncelikle söz veriyorum ki hemşerilerimiz bizlere ulaşmak için Ankara’ya gelmeyecek. Biz onların ayağına gideceğiz. İstedikleri saatte bizimle görüşecekler. İnsanlarımız milletvekillerinin peşinde koşmayacak. Allah kimseyi hasta etmesin ama ağır hastalarımız, Ankara bürokrasisinde işi olanlar olacak. Biz bütün bu hemşerilerimizle ilgileneceğiz. Hemşerilerimizi Ankara’da karşılamak, sorunlarını halledip, işlerini çözüp tekrar Mardin’e uğurlamak bizim önemli bir görevimiz olacak. Bununla ilgili olarak ailemin de desteğiyle bu işle uğraşan görevlilerimiz olacak. Yine sahada danışmanlarımız olacak. Özellikle ifade etmeliyim ki, yasama görevi için Ankara’da da olsak burada açacağımız koordinasyon merkezimizle yani Mardin tabiriyle yazanemizle, odamızla sizlerden hiç kopmayacağız. Bütün öneri, şikâyet ve taleplerinizin derhal yerine getirilmesi için gece gündüz çalışacağız, uğraşacağız. Sadece seçim döneminde oy istemek için kapınıza gelmeyeceğiz. İl, ilçe, mahalle ve köy temsilcilerimizle, teşkilatımızla, muhtarlarımızla ve kanaat önderlerimizle sürekli temas halinde olacağız. Hastalarımıza ve ihtiyaç sahiplerine biz ulaşacağız. Çünkü biz biliyoruz ki bu kutlu yolda en önemli kural birliktelik ve samimiyettir. Bunun içindir ki sizlerin oylarına talip olurken, aynı zamanda dostluğunuza ve kardeşliğinize de talibiz. 

 

Peki gençlerimiz… Bir genç olarak sürekli gençlerle birlikte olacağız. Onları dinleyeceğiz. Onları anlayacağız. Onlara anlatacağız. Enerjimizi onlarla beraber onlar için kullanacağız. Gençlerimize iş olanakları sağlamak için çalışacağız. Bunun yolu nedir. Bunun yolu Turizmin canlandırılmasıdır. Bunun yolu tarım ve hayvancılığın o eski ihtişamlı günlerine döndürülerek kırsal kalkınmanın gerçekleştirilmesidir. Bunun yolu meslek sahibi, elinde altın bileziği olan gençlerimizin yetişip peşimizden gelmesidir. Bunun yolu sportif faaliyetlere zaman ayıran, sosyal aktiviteler yapmaya zamanı olan, eğitimli ve terbiyeli bir nesil yetiştirmektir. Bizim böyle nesiller yetiştirmemiz lazım. Terörün kucağına oturmayacak, fikri ve vicdanı hür gençlerimiz yetişecek. Kimse gençlerimiz kullanamayacak. Biz buna izin vermeyeceğiz. İnsanın işi ve aşı olduktan sonra bütün bu sorunların çok daha rahat çözülebildiğini hep birlikte göreceğiz. Mardin’den bütün Türkiye’yi kucaklayacağız.

 

Biz bu göreve Allah rızası için talip olduk. Biz Mardin’in sorunlarını çözmek için geliyoruz. Bizim ihalelerle, kadrolarla işimiz yok. Biz bunların önünü kesmek için geliyoruz. Ne olursa olsun insanların hakkını savunacağız. Hakkaniyetli olacağız. Milletimiz için, halkımız için gelen her kuruşun yine milletimize harcanmasının takipçisi olacağız. Mardin’in yerel sorunlarını biz çözeceğiz. Kırsal alanlara gitmeyen hizmetleri biz getireceğiz. Bütün eksiklikleri, aksaklıkları çözmek için çalışacağız, çabalayacağız. Yollarla, altyapıyla, parklarla, okullarla, sosyal ve kültürel merkezlerle daha önce görülmemiş bir hizmet seferberliği başlatacağız. Çocuklarımızın nefes alacağı, oyun oynayacağı parkları ve oyuncakları olacak. 

 

Bir sıkıntı mı var, bir eksik mi var, bir problem mi var? Nasıl çözülür diye bakıp, sorunun çözülmesi için ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Asla pes etmeyeceğiz ve hep birlikte başaracağız ve Mardin’de bir ilki gerçekleştireceğiz.

 

 

Bu kutlu yolda sizlerle birlikte burada olmamdan çok büyük bir mutluluk duyduğumu tekrar belirterek, sözlerimi daha fazla uzatmıyor ve hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.''Dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, , MARDİN, , MİLLETVEKİLİ, , ADAYI, KÖSEN'DEN, , 2, BİN, KİŞİLİK, İFTAR, YEMEĞİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN'DEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
Yorumlar
Haber Yazılımı